Dvere-Osmancik    kvalitně rychle za rozumnou cenu 

Grafosklo

Interiérové skleněné dveře s grafikou Skleněné dveře s grafikou naleznete v naší nabídce v průhledném i neprůhledném provedení, zároveň máte možnost vybrat si typ dveří, kde bude sklo s grafikou použito:

Otočné dveře Jednokřídlé dveře Dvoukřídlé dveře Posuvné dveře

Vyberte si skleněné dveře s vlastním grafickým motivem a zvětšete tak opticky váš interiér. Naše skleněné dveře s grafikou prosvětlí váš domov. Výroba skleněných dveří s grafikou Kombinací grafického tisku na interiérové fólie nebo textilie vzniká grafický motiv. Následně je vytvořen spolu se sklem tzv. sendvič (formou laminace), který ztvární designový efekt skleněných dveří s vybraným grafickým motivem. Skleněné dveře s grafikou jsou vyráběny z bezpečnostního kaleného skla o tloušťce 9 – 11 mm.

Skleněné dveře v interiéru, bezpečnost Individuální výběr laminovaného dekorativního grafického motivu skleněných dveří zajistí vytvoření originálního interiéru. Při použití vybraného dekoru i v jiných skleněných prvcích nebo ozdobných textiliích, získáte interiér postavený na důvtipně propojených detailech. Na základě vaší poptávky vám bude zpracován návrh pro skleněné dveře všech možných standardních provedení s konkrétním kováním. To zaručí vysokou bezpečnost (omezení možnosti prasknutí skla) a snadné ovládání.

Nabízíme kompletní sortiment GRAFOSKLA firmy JAP ZDE