Dvere-Osmancik    kvalitně rychle za rozumnou cenu 

Dveře Gerbrich / Dveře Protipožární

Protipožární dveře
Protipožární dveře ochrání Váš majetek a zdraví

Protipožární dveře se užívají tam, kde je potřeba požární ochrana budov a hrozí požární riziko či nebezpečí. Budovy s tímto zvýšeným rizikem jsou pomocí dveří rozděleny na požární úseky tak, aby se v případě požáru plameny nerozšířily na celý objekt a současně byly chráněny únikové cesty.
Důvody montáže protipožárních dveří

Úkolem těchto specifických interiérových protipožárních dveří je bránění rychlému šíření plamenů a také šíření tepelného toku. Požární odolnost a umístění protipožární prvků vychází z požární zprávy, kterou zpracovává odborná firma. Protipožární dveře se používají proto, aby vám poskytly dostatečně dlouhou dobu k evakuaci.
Značení protipožárních dveří

EW - požárně odolné 30 - odolnost v minutách
EI - požárně bezpečné DP3 - dveře s dřevěnou konstrukcí
C - dveře se samozavíračem DP1 - dveře s kovovou konstrukcí
S - kouřotěsné dveře

Bezpečnostní protipožární dveře a jejich provedení

Protipožární dveře od společnosti GERBRICH s.r.o. lze vyrobit v provedení plné hladké, prosklené a kazetové. Veškeré typy protipožárních dveří lze vyrobit v mnoha povrchových úpravách (dýha, 3D CPL, CPL a HPL laminát, fólie, stříkané do barevného odstínu apod.). Protipožární dveře se vyrábí i v atypických rozměrech a provedeních. Protipožární dveře mohou být jak interiérové, tak exteriérové.

Řadit podle 
Výrobce