Dvere-Osmancik    kvalitně rychle za rozumnou cenu 


        

POSUVNÉ DVEŘE

img

 

Číslo produktu: 300

Posuvné dveře

Posuvné dveře jsou ideálním řešením problému tam, kde vás trápí nedostatek prostoru. Nejenom že vám pomohou s nedostatkem místa, ale opticky zvětší místnost! Posuvné dveře vyrábíme ve variantách:
posuvné dveře před stěnu
posuvné dveře do stavebních pouzder
posuvné dveře v rámci ostění zárubně

Posuvné dveře před stěnu
Tento systém se provádí tak, že posuvné křídlo se posouvá těsně podél stěny. Systém se využívá především při jednodušších rekonstrukcích (nevyžaduje se osazování stavebního pouzdra do zdi). Posuvné dveře před stěnou mohou být jednokřídlé i dvoukřídlé. Komplet je tvořen posuvným křídlem, obložkovou zárubní, garnýží a posuvným mechanismem

 

Posuvné dveře před stěnu jednokřídlé
Dveře = cena jednokřídlých dveří + příplatek 300 Kč + cena kování (misky).
Zárubeň = cena obložkové zárubně + garnýž + posuvný mechanismus.
Posuvné dveře před stěnu dvoukřídlé
Dveře = cena dvoukřídlých dveří + příplatek 300 Kč/křídlo + cena kování (misky).
Zárubeň = cena obložkové zárubně + garnýž + posuvný mechanismus.
Posuvné dveře před stěnu uzamykatelné
Dveře = cena dveří (jednokřídlých nebo dvoukřídlých) + příplatek 300 Kč/křídlo + cena kování (misky) + uzamykatelná sada (dle výběru).
Zárubeň = cena obložkové zárubně + garnýž + posuvný mechanismus + uzamykatelný hranol.

Posuvné dveře do stavebních pouzder
Tento systém se provádí za předpokladu umístnění stavebního pouzdra do zdiva nebo do sádrokartonu. Tento systém šetří plochu nutnou pro otevření klasických dveří.

 

STANDARD
Nejběžnější typ stavebního pouzdra pro posuvné dveře. Jednoduché pouzdro pro jednokřídlé dveře.

KOMFORT
Sestavou dvou stavebních pouzder navzájem spojených vodící lištou. Každé pouzdro je určeno pro jedny jednokřídlé dveře, které se potom vysouvají proti sobě. Pohyb dveřních křídel může být i synchronizován.

PARALLEL
Dvojité pouzdro, v němž jsou dvě dveřní křídla zavírající se jedním směrem paralelně za sebou. Pohyb dveřních křídel je synchronizován.

UNIBOX
Jde o typ dvojitého pouzdra, v němž jsou dvoje jednokřídlé dveře, které mohou uzavírat dva vedle sebe sousedící pokoje (každé křídlo jde na opačnou stranu).

Posuvné dveře v rámci ostění zárubně
Tento způsob posuvu je elegantním řešením uzavření jednotlivých prostor. Obložková zárubeň je rozdělena na dvě části: na pevné fixní křídlo a křídlo posuvné v rámci ostění zárubně. Pro toto řešení se musí dodržet specifické technické požadavky na stavební otvor (dostatečná šířka stavebního otvoru a ostění minimálně 15 cm).